پرش به

تصویر

اموزش ساختن عکس های متحرک

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 nemar2014

nemar2014

Advanced Member

• Members
  • ستارهستارهستاره
  • 34 ارسال

ارسالی 06 August 2016 - 12:14 AM

سلام خسته نباشین من امروز میخوام به شما ساختن عکس های متحرک به شما یاد بدم واسه همین خاطر 500 مگابایتتونو اگه دوس دارین خرج کنین.

برای این کار اول باید برنامه فتوشاپ ps 6رو دان کنین من یه سایتی میشناسم

که با تخفیف عالی میتونیم دان کنیم

اینم برنامه دان کنین

لینک های دانلود

رمز فایل فشرده : www.download.ir

دانلود مجموعه نرم افزاری فتوشاپ نسخه پرتابل

وقتی دان کردین یه سری فتوشاپ هستش که من cs6 فتوشاپ رو  بهتون یاد میدم اون بهتره

{1}وقتی باز کردین یه صفحه میاد

{2}چند تا عکس رو که میخوایین بردارینو تو فتوشاپ بالا یه file هستش اونو بزنین و بعد دومیشو open رو بزنین چند تا عکس خواستین بردارینمن مثلا 2 تا برداشتم

{3}حال بزارین لود شن و یکی شو بردارید بزارین بیرون و هر عکس رو با ctrl کنترل و a همزمان بزنین با موس به رو عکس

{4}بعد پایین فتوشاب فلش رو بزنین و cerate firame animatoinرو بزنین دو بار

{5}راست صفحه فوتشاب همون عکاسو رو که انتخاب کرده بودین روشون راس کیلیک کنین وdublicate layer..aرو بزنین و بعد ok رو بزنین

{6} بهد پایین صفحه make frames ferom layers رو بزنین بعد چن تا عکس میاد یعنی من دو تا انتخاب کردم 4 تا اومدم شما اگه 3 تا انتخاب کنین 6 تا میاد

{7} بعد دومی و چهارمی عکسو تار تار میکنیم واسه همین پاین صفحه دومین عکسو انتخاب کنین و راست صفحه هم ببین کدومش علامت چشم اومد بزنی بعد بالای صفحه یه filter هستش اونو بزنین بعد blur رو بزنین و ادامش gaussian blur  رو بزنین اونجا ی تونین تارتار شونو خودتون تنظیم کنین و بعد ok ؤو بزنین همونجور زوج زوج برین یعنی یکی هم یکی نه تار کنین

{8}بعد پایین صفحه یه onceهست اونو بزنین و روی forever کلیک کنین و پایین صفحه پایین عکسا 0 نوشته اونجا میتونین زمانشو خودتون تعیین کنین

{9} حال همه چی تموم شد و میریم به دنبال سیو برای این کار بالای صفحه file رو بزنین و روی sawe vob web رو بزنین بعداونجا میتونین سایزشو عوض کنین همه چیرو یاد میدم پایین صفحه دنبال کنین

{10}حال تموم شد اگه بخواهین این عکس متحرک رو به وبلاگ یا سایت بزارین باید تو اینترنت اپلود کنین و لینگ مستقیمشونو بردارین برین پنل کاربریتون به سفارشی کردن پروفایل اونا کپی کنین تموم

عکس

{2}

{3}

8bda_2.png

و

qhci_4_(1).png

و

aotm_4_(2).png

{4}

ugz3_6_(2).png

{5}

و

wa5l_7.png

{6}

3ogc_9_(1).png

{7}

vifm_9_(2).png

و

d4ie_11_(1).png

ghc_13_(1).png

fevw_13_(2).png :1thw_i-dont-know: :uj1p_anguish:  ببخشید که یه ذره بد شد ولی اگه مشکلی داشتین بگین به من تو نظر ها بگین بهتون میگم :hb2w_give-a-rose: :hb2w_give-a-rose: :hb2w_give-a-rose: :hb2w_give-a-rose: :hb2w_give-a-rose:

• *mary* این پست را پسندیده است

دختر از پسر میپرسه من خوشگلم میگه نه

میگه دوسم داری میگه نه

میگه اگه بمیرم گریه میکنی میگه نه!!

دختر چشماش پر از اشک میشه

پسر بغلش میکنه و میگه خوشگل نیستی زیباترینی دوست ندارم چون عاشقتم اگه بمیری گریه

نمیکنم منم میمیرم

#2 samira-27

samira-27

Newbie

• Members
  • ستاره
  • 3 ارسال

ارسالی 22 August 2016 - 02:29 PM

ما که چیزی نفهمیدیم

که در طراحی سایت استفاده کنیم

گروه طراحی سایت مهندسین ساین وب

طراحی سایت | طراحی سایت ارزان | طراحی سایت تهران